MedycynaPracy

Rehabilitacjamedyczna

MedycynaPodróży

ZaopatrzenieOrtopedyczne

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie ma przyjemność zaprosić oraz zachęcić wszystkie zainteresowane osoby do udziału w OGÓLNOPOLSKICH DNIACH MEDYCYNY PRACY, które odbędą się w dniach 27-28 września 2019 roku w Hotelu Radisson Blu w Szczecinie.

Ponad 30 plakatów pracowników Katedry Grafiki Projektowej Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki pojawiło się na korytarzach przychodni Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy – Zachodniopomorskiego Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie przy ul. Kopernika 18. – To coś zupełnie nowego – mówią pacjenci, którzy z zaciekawieniem komentują wystawę w oczekiwaniu na wizytę u specjalisty.

Jolanta Augustyniak otrzymała nominację w kategorii Pielęgniarka Roku.

Lek. med. Irena Skorinko i lek med. Justyna Badura zostaly nominowane w kategorii Lekarz Rodzinny Roku.

iglewska

W dniu 18 maja odcinek programu "Kulisy Zdrowia" w GS24 był poświęcony przyczynom bólu kręgosłupa i możliwościom rehabilitacji jakie oferuje Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie.

Na terenie Zespołu Szkół Samochodowych, wzorem lat ubiegłych, odbyły się XXVII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie. Drużynę do udziału w mistrzostwach przygotowała pielęgniarka medycyny szkolnej Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy - Zachodniopomorskiego Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie - Pani Jolanta Augustyniak. Uczniowie zajęli I miejsce i w maju będą startować w Wojewódzkich Mistrzostwach. Jeśli uda im się stanąć na podium, w czerwcu 2019 roku czekają na nich Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w Warszawie.

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Szczecinie podpisał umowę, która gwarantuje placówkom wsparcie na dalsze inwestycje. Fundusze pochodzą z budżetu województwa. Porozumienie z dyrektorem WOMP-ZCLiP podpisał marszałek województwa Olgierd Geblewicz i wicemarszałek Jarosław Rzepa. Nastąpiło to w środę, 13 marca 2019 roku w Szczecinie.