Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie,
ul. Bolesława Śmiałego 33
informuje,
że ogłoszono rokowania na zbycie aparatu RTG ogólnodiagnostycznego
(w trybie bezprzetargowym)
Ogłoszenie o rokowaniach dostępne jest na stronie internetowej: http://wompszczecin.bip.eur.pl (w zakładce „Bezprzetargowe zbycie
aktywów trwałych” znak sprawy: 1/WOMP-ZCLiP/2020/R)

Pacjenci Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Szczecinie mogą już oglądać galerię grafik studentów Akademii Sztuki. Wystawa od środy (29 stycznia) dostępna jest w przychodni przy ul. Kopernika 18.

UWAGA:
Nowe godziny otwarcia sklepu ortopedycznego:
Poniedziałek:  9.00 – 14.30
Wtorek:         10.00 – 16.00
Środa:           10.00 – 16.00
Czwartek:       9.00 – 14.30
Piątek:            9.00 – 14.00

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie ma przyjemność zaprosić oraz zachęcić wszystkie zainteresowane osoby do udziału w OGÓLNOPOLSKICH DNIACH MEDYCYNY PRACY, które odbędą się w dniach 27-28 września 2019 roku w Hotelu Radisson Blu w Szczecinie.

Ponad 30 plakatów pracowników Katedry Grafiki Projektowej Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki pojawiło się na korytarzach przychodni Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy – Zachodniopomorskiego Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie przy ul. Kopernika 18. – To coś zupełnie nowego – mówią pacjenci, którzy z zaciekawieniem komentują wystawę w oczekiwaniu na wizytę u specjalisty.

Jolanta Augustyniak otrzymała nominację w kategorii Pielęgniarka Roku.

Lek. med. Irena Skorinko i lek med. Justyna Badura zostaly nominowane w kategorii Lekarz Rodzinny Roku.

iglewska

W dniu 18 maja odcinek programu "Kulisy Zdrowia" w GS24 był poświęcony przyczynom bólu kręgosłupa i możliwościom rehabilitacji jakie oferuje Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie.